Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Właściwe nastawienie PDF Drukuj Email

Aby komunikować się z kobietami w sposób efektywny, potrzebujesz najpierw właściwego nastawienia. Nie jest dobrą metodą postępować służalczo i niepewnie, w nadziei, że będzie ci dane schwytanie zdobyczy. Nie opłaca się prezentować, jak paw, wszystkich swoich dobrych stron. W tym rozdziale nauczysz się, że to ty jesteś trofeum, które kobiety pragną posiąść. Nauczysz się, jak wyznaczać standardy i oceniać kobiety, zanim zyskają twoje zainteresowanie. Nauczysz się być wyzwaniem dla kobiet.

Najczęściej popełniane błędy

W naszym społeczeństwie istnieją pewne wyobrażenia dotyczące obchodzenia się z kobietami i mężczyznami. Zostały one głęboko w nas zakorzenione. Prawdopodobnie odnajdziesz tu wiele z własnego sposobu myślenia. A oto lista rzeczy, których powinieneś zaniechać:

  • Szczerego mówienia, co się czuje do kobiety. Nie rób tego! Przynajmniej nie na początku znajomości. Herezją jest myślenie, że można zdobyć kobietę otwierając przed nią serce.
  • Chęci dowiedzenia się na czym stoisz. Zrezygnuj z zastanawiania się nad tym! Oczywiście, że ona cię pragnie! Jesteś fantastycznym mężczyzną. Jeśliby jednak się nie odezwała, to jest jej pech.
  • Woli szczerego wyjaśnienia wszystkiego, żeby twój związek przebiegał gładko. Bzdura. Związek nie jest maszyną ani zgraną drużyną, której części muszą funkcjonować możliwie bez tarcia.
  • Uzgodnienia, czy jesteście „razem” czy nie. To tylko formalność i nie ma nic wspólnego z uczuciami. Życzenie trawiące twoją wewnętrzną niepewność i chęć posiadania.
  • Bycia zawsze przy niej, gdy cię zawezwie. Nie! Nie bądź na każde jej zawołanie. Bądź wyzwaniem.
  • Opiekuńczości, wyrozumiałości, niezawodności i bycia miłym, sczytywania życzeń z jej ust. Nie chodzi o dawanie kobiecie wszystkiego, co chce. Rób, co ty chcesz. Żyj po prostu własnym życiem, nie będąc przy tym arogancki ani lekceważący.
  • Prób zdobycia kobiety za pomocą pieniędzy, kwiatów, zaproszeń i umizgiwania się.

Może zauważałeś, że jest to lista rzeczy, które normalnie słyszy się od kobiet, kiedy pyta się je o wymagania względem mężczyzny. Podobną listę otrzymuje się przeszukując kobiece fora internetowe, czytając magazyny dla kobiet, czy oglądając romanse. I proszę, dostaje się całkowicie zakłamany obraz! W tym rozdwojeniu kryje się właśnie misterium kobiet. Najlepiej przypomnij sobie rady dawane przez twoją mamę na temat obchodzenia się z kobietami i rób dokładnie odwrotnie. Prawdą jest, że:

Kobiety same nie wiedzą, czego chcą!

Dlatego mężczyźni przejęli pałeczkę i odkryli, czego naprawdę chcą albo przynajmniej, co powinno się zrobić, aby dostać to, czego, będąc mężczyznami, chcą. Nie zastanawiaj się więc długo nad tym, aby dawać kobietom, czego chcą, ponieważ ten sposób nie prowadzi do sukcesu z nimi. Skoncentruj się lepiej na fazach uwodzenia: zagadnięciu, tworzeniu pociągu, wytworzeniu więzi i seksie.

To Ty jesteś trofeum

Doznałeś kiedyś w obecności kobiety uczucia, że jest ona nieziemsko atrakcyjna i zdobycie jej byłoby nieopisanym szczęściem? Wszyscy mężczyźni jej pragną, a tylko nieliczni dostają. Ona jest trofeum. I ona to wie. Jest przekonana o tym, że wszyscy jej pożądają i to ona decyduje, kogo chce mieć. Pamiętasz jeszcze, co mówiliśmy na temat kreowania rzeczywistości za pomocą systemu przekonań? Tak jest. Musisz być mocno o czymś przekonany, wówczas automatycznie wpływasz na środowisko tak, jakby była to prawda. Dokładnie to samo robi taka kobieta. Możemy zrobić podobnie!

Jestem trofeum.

Jest to przekonanie, którego musisz być pewny. Jest ono najważniejszym credo uwodziciela, które jednocześnie najtrudniej jest sobie przyswoić. Zaczynasz rozmowę z kobietą z nastawieniem, że ona cię chce a nie na odwrót. Interpretuj wszystko, co robi w ten właśnie sposób. Przyjrzyjmy się dokładniej, do czego prowadzi to nastawienie. Przykład: obiektywna obserwacja: Ona nie dzwoni.Interpretujesz to więc tak, że nie chce być dla ciebie zawsze dostępna, abyś za nią zatęsknił. Z tego wynika, że ona cię pragnie, jesteś trofeum. Ponieważ to wiesz, nie dzwonisz do niej i pozwalasz jej usychać z tęsknoty, dzwonisz do innych kobiet, ponieważ masz wybór, ty przecież jesteś trofeum. Nie interesuje cię, czy w tym momencie jest z innym mężczyzną. To jednak nie jest możliwe, ponieważ ty jesteś trofeum, którego chce. Możesz to wyraź niej dostrzec, przyjmując nastawienie, że ona jest trofeum. Zobaczmy, co wówczas się dzieje. Pytasz się, dlaczego nie dzwoni. „Każdy może przecież znaleźć pięć minut na telefon!” myślisz sobie. „Co ona właśnie robi? Czy jest z innym?”. To doprowadza cię do szału, ponieważ nie wiesz, dlaczego ona się tak zachowuje. Potem dzwonisz i pytasz, dlaczego nie zadzwoniła, czy jednak nie podobało jej się ostatnie spotkanie. W ten sposób pokazujesz, że cały czas o niej myślisz, tęsknisz za nią, chcesz ją mieć za wszelką cenę i chcesz wiedzieć, czy z jej strony jest podobnie.

Gdy jesteś miły może cię nawet lubi, może lubi wszystkie twoje cudowne cechy, twoją szczerość i wierność, może chciałaby nawet z tobą być, ale nie pociągasz jej! Może chciałaby coś do ciebie czuć, ale nie potrafi! Nie jesteś żadnym wyzwaniem. Zdarzy ci się często, że będziesz pytał siebie, „Czego ona chce?”, „Co o mnie myśli?”, „Czy mnie lubi?”, „Dlaczego nie dzwoni?” itp. Te pytania oznaczają jedno: Pytasz się, co ona myśli i co o tobie sądzi? To błąd. Żelazna zasada brzmi:

Nie przejmuj się tym, co ona myśli.

Nie chodzi o to, że powinieneś stać się egoistycznym dupkiem. Nie pozwól jednakże za pomocą takich pytań dezorganizować swojego świata uczuciowego. Rób co chcesz, bądź mężczyzną! Chcesz do niej zadzwonić? Więc to zrób. Nie masz czasu ani ochoty jej widzieć? Odmów jej. I nie bądź zawsze tak cholernie miły! Miły, jak najbardziej, ale nie po to, aby zyskać jej łaskę!

Bycie trofeum oznacza również, że prowadzisz bogate życie i niekoniecznie potrzebujesz kobiet. Masz wypełnione życie, a jeśli ona chce mieć w nim udział, wówczas musi się zakwalifikować. Zobrazujmy to za pomocą metafory: Jedziesz swoim samochodem drogą życia. Na tej drodze spotykasz ludzi, między innymi także kobiety, które potencjalnie mogłyby zostać twoimi partnerkami. Kiedy kobieta jest odpowiednio dobra, aby jechać z tobą, wówczas może wsiąść. Jedziecie potem wspólnie ulicą życia tak długo, jak długo się wam obojgu podoba. Jeśli chodzi o skręcanie i obieranie innego kursu, kobieta może zgłosić, co do niego propozycję, ale to nie ona siedzi za kierownicą! Ty sam określasz, dokąd to, długofalowo, prowadzi i uwzględniasz, jeśli chcesz, także jej zdanie. Gdy nie podoba jej się kurs, ma pełne prawo wysiąść. Tę decyzję powinieneś również uszanować i wyciągnąć z niej wnioski.

Mięczak widzi świat przez okulary niedostatku. Brakuje mu czegoś i robi wszystko, co w jego mocy, aby dostać to, czego koniecznie potrzebuje. Biega więc za nią bez przerwy i ma nadzieję, że go dobrze potraktuje. W ten sposób jednak niczego nie zdziała. Ponieważ ktoś, kto jest biedny chce cały czas tylko brać i brać, i brać. Negatywnie wpływa na świat. Ktoś, kto chce tylko brać, zawsze zostanie biedny. Prawdziwy mężczyzna widzi świat przez okulary zamożności. Jego okulary mówią mu: „masz wystarczająco dużo.” Masz wystarczająco dużo w życiu pod każdym względem. Każdy człowiek jest wypełniony bogactwem, musi je tylko odkryć. Zaakceptuj siebie samego takim, jaki jesteś i kochaj się takiego. Wypełnij się życiem i bogactwem. Nie potrzebujesz niczego w swoim życiu, ponieważ masz już wszystko w sobie. Możesz wówczas dawać coś każdemu, kto na to zasłużył. Wtedy nie jesteś zależny od nikogo i nie stanowi to problemu, o ile nie pozwolisz także kobiecie oczekiwać po waszej znajomości niczego więcej. Bądź gotowy, aby wszystko „stracić”, ponieważ wtedy nie stracisz naprawdę niczego, tak długo, jak długo wszystko jest w tobie. Nie uzależniaj swojego dobrego samopoczucia od kobiety, ponieważ wtedy oczekujesz i masz nadzieję, że ona da ci coś, czego ci brak. Ale to błąd. Gdy czegoś ci brakuje, nikt ci tego nie może dać, poza tobą samym. Rozważ to, kiedy będziesz gonił w kółko za kobietą.

Myśl zawsze o tym: jesteś wspaniałym mężczyzną i kobieta może się uważać za szczęśliwą, jeśli może spędzić z tobą trochę czasu. To nie oznacza, że powinieneś być zarozumiały, egocentryczny i źle traktować kobiety. Kiedy odkryjesz w niej coś pięknego, doceń to i uciesz się, że odkryłeś w niej coś pięknego. Jeśli nie, pozwól jej odejść.

 

Ankieta

Skąd dowiedziałeś się o książce?
 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 29465

Reklama

Main page Contacts Search Contacts Search