Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Przedmowa PDF Drukuj Email

Czy nie denerwowało cię zawsze, że nie udaje ci się zdobyć kobiety, której naprawdę pragniesz? Czy jak dotąd nie prześlizgiwałeś się raczej przez związki? Nie działało ci zawsze na nerwy, że nie potrafisz się przemóc i porozmawiać z kobietą? Czy do tej pory twoje znajomości z nimi nie kończyły się zwykle na stopie przyjacielskiej? Chciałbyś wreszcie zdobyć umiejętności, które pozwolą ci poznać kobiety, które ci się naprawdę podobają? Wobec tego ta książka jest właśnie dla ciebie. Pickup jest sztuką uwodzenia kobiet. Składa się na nią zarówno wiedza, jak też umiejętności niezbędne każdemu mężczyźnie chcącemu mieć powodzenie u kobiet. Wszystko jedno czy szukasz stałego związku, krótkiego romansu czy przygody na jedną noc, musisz być w stanie zdobyć kobietę.

Wyobraź sobie, że możesz w każdej chwili wyjść z domu i poznać tyle atrakcyjnych kobiet, ile tylko zechcesz. Wyobraź sobie, że idziesz do klubu i flirtujesz z różnymi kobietami czerpiąc z tego przyjemność bez końca. Albo pewnego wieczoru nachodzi cię spontaniczna ochota uwiedzenia kobiety, wychodzisz i robisz to. Albo spotykasz kobietę swojego życia i zdobywasz ją! Ta książka pomoże ci rozwinąć niezbędne umiejętności. Dowiesz się, czym kierują się kobiety przy wyborze partnera i jak możesz praktycznie wykorzystać tę wiedzę do własnych celów. Postawmy sobie decydujące pytanie:

Jak możesz zdobyć fascynującą kobietę? Musisz być fascynującym mężczyzną.

Mężczyzną z poczuciem humoru, wrażliwym i pewnym siebie. Odpowiedź jest bardzo prosta, ale jak ciężko jest wcielić ją w życie. Jeśli masz nadzieję znaleźć w tej książce zbiór tekstów do podrywów, trików i technik, za pomocą których będziesz potrafił po kilku dniach omotać każdą kobietę, musimy cię rozczarować. Sztuka uwodzenia działa inaczej. Musisz być fascynującym mężczyzną – nie istnieje żadna droga na skróty. Chodzi w niej o to, abyś tak rozwinął swoją osobowość i umiejętności komunikacyjne, abyś stał się bardziej atrakcyjny w oczach kobiet. Jak możesz sobie z pewnością wyobrazić, nie udaje się to z dnia na dzień.

Niczego, co w życiu cenne, nie otrzymuje się w prezencie, ani nie jest do kupienia.

To odnosi się także do Pickup-u. Dobrą wiadomością jest: Trzymasz swoje przeznaczenie we własnych rękach. Poradzisz sobie, jeśli naprawdę tego chcesz. Możesz aktywnie kształtować swoje życie. Także twój stosunek do kobiet leży z zasięgu twoich możliwości. To zależy tylko i wyłącznie od ciebie, czy zmienisz swoje życie, polepszysz je i zaczniesz cieszyć się powodzeniem u kobiet! Czego powinieneś się nauczyć, a co zmienić, zostanie opisane w tej książce. Nikt jednakże nie może cię wyręczyć z samego procesu uczenia się. Tylko od ciebie zależy, czy po lekturze tej książki staniesz się aktywny i zaczniesz działać!

Książka została wydana, ponieważ na rynku polskim brak jest pozycji traktującej o niezwykle prężnie rozwijającym się na świecie ruchu Pickupu. Książki o szeroko pojętym uwodzeniu, podrywie nie stanowią spójnej całości a jedynie przedstawiają zbiór technik i trików pomocnych przy podrywie. Uważamy, że to zdecydowanie za mało. Uwodzenie jest pojęciem znacznie szerszym dotyka zarówno umiejętności wchodzących w zakres komunikacji interpersonalnej jak też w olbrzymim stopniu naszej osobowości.

 

Ankieta

Skąd dowiedziałeś się o książce?
 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 29464

Reklama

Main page Contacts Search Contacts Search