Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Kreatywne odpowiedzi na standardowe pytania PDF Drukuj Email

Każdy człowiek ma swoje rutyny. Rutyny są drobnymi historiami, które opowiadamy za każdym razem. Na przykład: ludzie z pewnością pytali cię już tysiąc razy o to: „Skąd pochodzisz?”, „Czym się zajmujesz zawodowo?”, itp. Odpowiedź i wynikająca z niej rozmowa jest najczęściej wysoce nie spektakularna. Tak nie musi jednak być. Właśnie dla podobnych standardowych pytań i wymyślenia kreatywnych odpowiedzi masz nieskończenie wiele czasu. Możesz je zupełnie zmyślić, opowiedzieć kompletne bzdury i po prostu mieć z tego ubaw. Twój rozmówca zorientuje się, że go podpuszczasz i z prawdziwym zainteresowaniem zacznie wypytywać o szczegóły.

Kilka przykładów:

 • „Czym się zajmujesz?” - „Jestem dublerem tyłka Maćka Zakościelnego.”
 • „Na jakim stanowisku pracujesz?” - „Jestem handlarzem żywym towarem. Import/Eksport, wiesz. Ciężka praca, jest cholernie trudno upolować dzisiaj dobrego niewolnika. Skarżą się wiecznie o podwyżkę pensji itp. Chcą nagle negocjować porozumienia zbiorcze. ”
 • „Jesteś sam?” - „Nie, moja żona siedzi w domu i pilnuje dzieci. A moja kochanka czeka w kawiarni obok, aż moja dziewczyna odejdzie.”
 • „Masz dziewczynę” - (śmiertelnie poważne spojrzenie) „Trzy.”
 • „Spotykasz się też z innymi kobietami?” - „Nie. Z innymi mężczyznami.”
 • „Co studiujesz?” - „Ciekawe zachowania doświadczonych seksualnie mieszkańców dużego miasta do czasu parowania.”

Użyteczną żelazną regułą jest:

Za pierwszym razem nigdy nie odpowiadaj wprost na rutynowe pytania.

Dzięki temu rozmowa stanie się dynamiczna i interesująca. Równocześnie wydasz się jej tajemniczy, ponieważ ona właściwie nic o tobie nie wie. Z faktów, które uzyskuje się zazwyczaj dzięki podobnym pytaniom, zwykle także nic nie wynika. Nadmierne przeciąganie struny także nie jest rozsądne, nie chcesz w końcu wywołać wrażenia, że masz coś do ukrycia. Jeszcze raz: Chodzi o uczucia, które rozbudzasz w kobiecie podczas rozmowy! Kobiety są z natury wścibskie i uważają tajemniczych mężczyzn za wysoce denerwujących. Kiedy, przykładowo, zaprosisz jakąś kobietę do siebie, zostaw otwartą książkę o seksie na stoliku do kawy. Powiedz jej: „Idę wziąć szybki prysznic, możesz się rozejrzeć, ale zrób mi przysługę i nie otwieraj tej książki. Jeszcze nie przyszedł czas na stronę 63!” Gdy wrócisz spod prysznica, strona nr 63 z rozdziałem o robieniu laski zostanie z pewnością otwarta. Takie właśnie są kobiety, w przeciwnym razie wszyscy bylibyśmy jeszcze w raju.

Nieobliczalność

Sprzeczność i nieobliczalność osiągniesz całkiem łatwo. Kilka przykładów:

 • Powiedz jej najpierw mały komplement a następnie zrelatywizuj go.
 • Spędź z nią cudowny wieczór, ale potem nie dzwoń następnego dnia.
 • Nieoczekiwanie spraw jej mały prezent.
 • Powiedz jej ze śmiertelnie poważnym wyrazem twarzy: „Jesteś piękna.” To zmiesza ją zupełnie, ponieważ twój wyraz twarzy wyraża: „Jesteś strasznie brzydka.”
 • Zadzwoń do niej pięć minut przed umówionym czasem spotkania i powiedz: „Posłuchaj, przemyślałem to. Nie mam właściwie ochoty się z tobą spotykać. Jestem teraz w domu i pooglądam sobie telewizję”.. To ją zaszokuje. Kiedyś przez telefon zdradzisz jej, że to był tylko żart.
 • Pyta cię, czy masz dziewczynę. Odpowiadasz: „Nie. (Pauza) Wiesz, mam właściwie żonę i dwójkę dzieci, (pauza) ale nie miałem dzisiaj wiele czasu dla niej, bo zadzwoniła moja kochanka i chciała ze mną zadziałać.” Będzie zaszokowana. Poczekaj chwilę i powiedz wtedy: „Nie kotku, nie mam ani żony, ani dzieci, ani kochanki! A ty to kupiłaś...” Co się wówczas dzieje z jej uczuciami? Najpierw czuje ulgę, ponieważ powiedziałeś „nie”, więc nie masz dziewczyny, potem jest głęboko zawiedziona, ponieważ jednak jesteś zajęty i w dodatku żonaty, potem oburzona, ponieważ nie dość, że masz rodzinę, masz do tego jeszcze kochankę i na koniec dowiaduje się, że po prostu robisz sobie z niej żarty. To jest dopiero roller coaster uczuć!
 • Romantyzm

  Kobiety kochają romantyzm. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kobiety czytają cały czas harlekiny? Dla nas, twardzieli, nie są one niczym więcej jak tylko stratą czasu. Ale miliony kobiet podobne książki, czy też filmy jak „Titanic”, wzruszają do łez. Kobiety uwielbiają, gdy zapraszasz je do siebie do domu i rozpieszczasz winem, świecami, truskawkami ze śmietaną i piękną muzyką. Gdy jesteś romantyczny, komunikujesz im tym samym, że zależy ci na waszym spotkaniu, nie na darmo przecież włożyłeś tyle trudu w jego przygotowanie. Kobieta potrzebuje ciągłego zapewniania, że jest dla ciebie czymś więcej niż tylko obiektem seksualnym. W znaczeniu bezpieczeństwa, zaufania i perspektywy na przyszłość. Rozwój ewolucyjny ukształtował kobiety w ten sposób, iż szukają one mężczyzny, który długofalowo mógłby zajmować się dzieckiem, musisz wobec tego stale upewniać ją w tym przekonaniu.

 

Ankieta

Skąd dowiedziałeś się o książce?
 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 29468

Reklama

Main page Contacts Search Contacts Search