Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Program treningowy PDF Drukuj Email

Zadanie 1.

Wyjdź na co najmniej dwie godziny, w trzy różne dni tygodnia, do najbliższego parku. Utrzymuj nieustanny kontakt wzrokowy ze wszystkimi osobami nadchodzącymi z przeciwka, aż do momentu, gdy cię miną. Pilnuj przy tym języka ciała, który powinien wyrażać dominację, naturalnego zachowania i nie zapominaj o rękach, które powinny być trzymane luźno wzdłuż ciała.

Pozdrów przynajmniej 20 różnych osób. W stosunku do młodszych osób bardziej zaleca się używania „cześć”, w stosunku do starszych „dzień dobry” lub podobnie. Pilnuj akcentu, postawy ciała, zachowania permanentnego kontaktu wzrokowego i pełnego energii stanu. W momencie, gdy osoba z naprzeciwka zbliża się do ciebie, zwolnij zawczasu tempo i zatrzymaj się w momencie, gdy będzie przechodzić obok ciebie. Budujesz w ten sposób napięcie i prowokujesz reakcję.

Pięciokrotnie poradź się kogoś odnośnie ubrania, butów lub fryzury. Nalegaj za każdym razem na to, aby sprzedawczyni dała się ponieść własnej kreatywności i ujawniła ci bezlitosną prawdę.

Zaopatrz się w wystarczającą ilość kondomów i od teraz zawsze miej je przy sobie. Udaj się w tym celu do dużego supermarketu i weź wózek. Zapytaj sprzedawczynię o prezerwatywy. Wybierz opakowanie, ułóż je na środku koszyka z zakupami i wieź otwarcie przez sklep. Nie wkładaj nic więcej do wózka - wszyscy ludzie powinni zobaczyć, że kupiłeś kondomy. Zadanie można utrudnić, wybierając supermarket, w którym z dużym prawdopodobieństwem spotkasz znajomych. To ćwiczenie służy poszerzeniu twojej strefy komfortu i przyzwyczajeniu się do postrzegania cię jak mężczyzny.

Zadanie 4.

Pozdrów 20 różnych kobiet w zaawansowanym wieku, jak już zostało opisane. Zainicjuj 10 trzyminutowych rozmów z obcymi kobietami, z którymi chętnie byś się umówił i pod koniec rozmowy wysuń komórkę. „Hej, chętnie spotkałbym się z tobą jeszcze raz. Wpisz swój numer, żebyśmy mogli coś wymyślić!”

Zdobądź w ten sposób przynajmniej jeden numer telefonu.

Zadanie 6.

Zagaduj kobiety tak długo, aż dostaniesz przynajmniej 10 odpraw. To ćwiczenie służy do tego, aby usunąć strach przed odrzuceniem. Zauważysz, że dostanie kosza nie jest niczym strasznym. Nie bierz tego do siebie i podejdź po prostu do innej. Jeśli jakaś kobieta cię nie chce, ma pecha, bo przepuściła takiego fajnego faceta, trofeum!

Powiedz 10 kobietom zaraz po pozdrowieniach, że jesteś nimi zainteresowany, uważasz je za słodkie albo atrakcyjne i chcesz je poznać. Jeśli to konieczne, przeczytaj jeszcze raz rozdział o zagadywaniu kobiet.

Zdobądź przynajmniej trzy numery telefonów.

 

Ankieta

Skąd dowiedziałeś się o książce?
 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 29060

Reklama

Main page Contacts Search Contacts Search